Kahramanmaraş Koltuk Yıkama

Evlerimizin olmazsa olmazı olan koltuklarımız odalarımıza renk kattığı kadar, zamanında iyi temizlenmediğinde hijyenik anlamda birçok zarar verir. Hızla büyüyen koltuk yıkama sektöründe, Kahramanmaraş`ta bir eksiklik olarak gördüğümüz profesyonel koltuk yıkama tesisini Dört Mevsim Halı Yıkama Merkezi olarak hizmetine açmış bulunmaktayız.

Biz koltuklarınızı son teknoloji makinalarımızla hijyenik bir biçimde yıkıyoruz. Koltuklarınızı Kapınızdan; herhangi yanlışlığa mahal vermemek için sipariş formu ile etiketleyerek teslim alıyoruz. 
 

 

Fabrikamıza gelen koltuklar sırasıyla; 
 • - Özel karışımlı leke havuzunda lekeler yumuşatılır ve halılarınız dezenfekte edilir. 
 • - Havuz sistemli otomatik halı yıkama makinasıyla detaylı yıkama 
 • - Yüksek devirli rulo santrifüj halı sıkma makinası ile halı sıkma işlemi 
 • - Tamamen kapalı mekanda kurutma işlemi yapılır. 
 • - Tamamen kurutulmuş ve nemden arındırılmış halılar leke ve temizlik kontrollerinin yapılmasından sonra, ambalajlanır. 
 • - Sizinde uygun olduğunuz bir zamanda, ücretsiz servisimiz ile evinize teslim edilir. 

Battaniye / Yorgan Yıkama

Battaniye / Yorgan Yıkama

Evlerimizin olmazsa olmazı olan battaniye ve yorganlar odalarımıza renk kattığı kadar, zamanında iyi temizlenmediğinde hijyenik anlamda birçok zarar verir.

İNCELE
Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Evlerimizin olmazsa olmazı olan koltuklarımız odalarımıza renk kattığı kadar, zamanında iyi temizlenmediğinde hijyenik anlamda birçok zarar verir.

İNCELE
Halı Yıkama

Halı Yıkama

Evlerimizin olmazsa olmazı olan halılarımız odalarımıza renk kattığı kadar, zamanında iyi temizlenmediğinde hijyenik anlamda birçok zarar verir.

İNCELE

siparis hattı